aöf-kitap-sorunu

Açık Öğretim Faükltelerine kayıt yaptıran öğrenciler AOF Bürosu önünde uzun kuyruklarda bekleyerek kayıt ve kitap sırası beklemelerinin ardından şimdi de, sınava 1 ay kalmasına rağmen bazı kitapların hala AOF Bürosunda olmamasından dolayı tepkililer..


05-06 Ocak  Tarihinde Güz Dönemi Ara Sınavına girecek olan öğrenciler, sınava 1 ay kala hala bazı kitapları AOF Bürosundan alamamış durumda. Sınava kısa bir süre kalmasına rağmen dağıtılamayan kitaplar öğrencileri sıkıntıya sokuyor. Ders çalışması gereken ama bazı kitapların hala ellerinde olmamasından dolayı AOF Bürsouna tekrar tekrar giderek kitaplarının gelip gelmediğini öğrenmeye çalıyor. 

Kayıt tarihlerinin yaklaşık 20 gün önce bitmesine rağmen hala bazı kitapların dağıtılamaması ve bürodan henüz gelmedi cevabını almaları üzerine "Sınava 1 ay kaldı biz ne zaman bu kitapları alıp ders çalışacağız" diye tepki gösteriyor.

Derslere internet ortamından da çalışılabiliyor ama bunun kitapların yerini tutmayacağını vurgulayan öğrencilerin sınava 1 ay kala bu sıkıntının bir an önce giderilmesini bekliyor.

Açık Öğretim Fakültesi Güz Dönemi Ara Sınavı 05-06 2013 Tarihlerinde yapılacak.