Geçenlerde ünlü Bir Astroloji uzmanı ablamız, bir programda Burçlar, Kainat ve 2015 yılının burçlara tesiri gibi konularda aydınlatıcı bilgiler veriyordu. Hangi burç hangi gezegenden nasibini alacak, Milli Piyango biletinin hangi burçlara çıkma ihitmali daha yüksek, hangi burçlara borç para verilir gibi kafamızda ki deli soruları cevaplandırma kapasitesine sahip bu ablamızın programından derlemeler yapıp sizlere sunma gereği duydum. İşte yeni yılın burçlara sunacağı hayatlar.

 

Koç burcu:

 

Yeni yılın en şanslı burçlarındansınız ‘’vallahi tebrik ederim sizi’’ merkürden sizin için torpil ayarladık. Hışıl Hışıl pozitif enerji alacaksınız. Ankarada ki Dayınıza ulaşmak için fazla beklemeyin hemen telefonun başına geçin.

 

Boğa Burcu:

 

Jüpiterin sizlere çok selamı var, Büyüklerinizin ellerinden küçüklerinizi gözleirinden öper. Fellik Fellik aradım ama sizin için en ufak bir pozitif enerji bulamadım. Piyango bileti falan almayın, muhtemelen Tuttuğunuz takım küme düşecek, sevgiliniz size en sevmediğiniz sanatçı için Konser bileti alacak.

 

İkizler Burcu:

 

Kıyamet kopacak diye Şirincede en fazla sizin burçtan cenah toplandı Şaraptan da en iyi siz anlarsınız, aşırı iyimsersiniz ve masumsunuz. Bülent Ersoy da sizin burçtan Allah başka dert vermesin size.

 

Yengeç Burcu:

 

Yurtışından ithal etiğimiz gelinlerin genelde  bu burçtan olması ismiyle parallelik gösteriyor doğrusu ‘’Yenge’’ burcu da diyebiliriz aslında. Siz ekmek arası lahmacun yiyen bir burcun sahibisiniz size kainat negatif enerji saçsa  ne çıkar.

 

Aslan Burcu:

 

İş kazalarının en fazla yakaladığı burç, bunu Neptunda ki İnşaat çalışmalarına bağlayabiliriz. Asansörlere binmeyin,İnşaat alanlarına girmeyin, Islak Elle prizlere dokunmayın.

 

Başak Burcu:

 

Bu burcun varsa borcun var arkadaş. Büyük bir borcun altına gireceksiniz. Bankalardan, faiz lobilerinden falan uzak durun. Babanıza bile borç para vermeyin.

 

Terazi Burcu:

 

Sevgili burcun güzel insanları, bende bu burçtanım farkındaysanız diğer burçları kıskandıracak şekilde size ‘’sevgili’’diye seslendim. Yeni yılda bizlik bir şey yok, aynen devam ‘’Vur oynasın,Çal patlasın’’

 

Akrep Burcu:

Çok duygusal ve romantik bir yıla gireceksiniz, ha bire Aşk şiirleri yazıp duracaksınız , kötü gelişme ise sevgilinize yazdığınız aşk şiiri yerine zarfa yanlışlıkla doğalgaz faturanızı koyacaksınız.

 

Yay Burcu:

Belli ki size satürnden kara haber var, bir burcu bu kadar da bedbaht bir yıl bekler mi ? Bir yıl boyunca oturun oturduğunuz yerde, hiçbir riske girişmeyin, kız falan istemeyin,sınavlara falan girmeyin, gidin en lüks hamamda 40 tas suyla yıkanın.

 

Oğlak Burcu:

Yeni yılın en talihli burcusunuz Piyango bileti sizden birine çıkacak bu vesileyle hiç tanımadığınız akrabalar edineceksiniz. Ben her zaman demişimdir en sevdiğim burçtur oğlak kendi burucumu seçme şansım olsa şüphesiz oğlak derdim.

 

Kova Burcu:

 Tenha yerlerde gezinirken kafanıza sıçacak olan kuşu, bir talih göstergesi sayıp bütün mirasınızı talih ve şans oyunlarına yatıracaksınız ama kaybedeceksiniz. Siz uzak durun Şans oyunlarından sizin şansınız Dünyada.

 

Balık Burcu:

Su elementinin sizler için süprizleri var, yeni yılda kahvalatılarınız ıstakoz akşam yemeğiniz Havyar yemekle geçecek. Hamsi imparatorluğu kuracaksınız.